Przedwczeny wytrysk jest niewątpliwie uleczalną dolegliwością. Specjalnie dla was przedstawiłem tutaj skrótowo sposoby, dzięki którym można sobie z tym poradzić.

1. Wizyta u seksuologa.

W pierwszej kolejności należałoby udać się z wizytą do seksuologa lub urologa, który najprawdopodoniej wypisze Ci lek, który należy przyjmować stale w małych dawkach. Jeżeli lekarz coś przepisze to z dużym prawdopodobieństwem będzie to skuteczny lek, jedyną niedogodnością jest to, że należy brać go stale a nie tylko przed stosunkiem.

 

2. Wykonywanie specjalnych ćwiczeń.

Dzięki odpowiednim ćwiczeniom, które często dobierane są indywidualnie, można samoczynnie kontrolować swój wytrysk. Najpopularniejsze z nich to przerywana masturbacja czy też przerywane oddawanie moczu.

 

3. Metoda APE (Anti Premature Ejaculation).

Metoda APE jest zestawem specjalistycznych ćwiczeń, które mają za zadanie wyrobić u mężczyzny właściwe nawyki reakcji na bodźce erotyczne. Są to ćwiczenia przeznaczone do wykonywania tylko przez mężczyznę, jak również przy współudziale partnerki.

4. Stosowanie specjalnych preparatów.

Jeżeli z jakiś powodów wstydzisz się iść do seksuologa lub zwyczajnie Ci się nie chce, to możesz skorzystać z produktów dostępnych w Internecie. Sporo z nich możesz obejrzeć >>> tutaj<<<